Blogas. Onlain.lt
Tinklaraščiai

Nauja funkcija Tildoje - Blogas

Kurkite įrašus patogiame valdymo skydelyje
Naujas įrašas automatiškai pasirodys svetainėje blokuose su prijungtu srautu. Jums nereikia iš naujo publikuoti puslapių - visi pakeitimai svetainėje pasirodys automatiškai.

Įrašų ir naujienų skaičius nėra ribojamas
Visi „Tildos“ tarifai puslapių kiekį vienai svetainei riboja 500, tačiau ši taisyklė netaikoma srauto įrašų skaičiui.

Keli srautai vienoje svetainėje
Pvz., Mokyklos svetainėje galite tuo pačiu metu atskirai paskelbti naujienų kanalą ir būsimų įvykių afišas. Norėdami tai padaryti, pridėkite du srautus ir kiekvieną iš jų prijunkite prie norimo bloko.

Patogus redagavimas
Patogus redagavimo skydelis pagreitina įrašo publikavimą. Redaktorius turi visas pagrindines teksto formatavimo priemones: paveikslėlį, vaizdo įrašą, citatą, skyriklį, įvadą, pavadinimą. Šie įrankiai padės greitai sukurti straipsnio medžiagą.

Nuoroda į atskirą „longread“ puslapį
Galite sukurti atskirą puslapį ir straipsniui, naudodamiesi visomis „Tildos“ funkcijomis. Parašykite nuorodą į „longread“ puslapį publikacijų redaktoriuje - ji bus atisidarys spustelėjus žinučių sąrašą.

Vaizdas, galerija arba video įrašo iliustravimui
Iliustracija bus rodoma iškart po antrašte. Galite pridėti nuotrauką, iliustracijų galeriją ar vaizdo įrašą.

Pridėkite tagus (žymas)
Sukurkite rubrikas pagal temas, kad galėtumėte lengvai naršyti savo tinklaraštyje ar naujienų kanale. Kiekviename įraše gali būti keletas žymų.

Nauja kategorija blokų bibliotekoje
Iš blokų bibliotekos kategorijos „Naujienos ir srautai“ pasirinkite bloko dizainą. Kategorijoje rasite dizainus su kortelėmis eilutėje bei tinklelio pavidalu, čia galite laisvai redaguoti stulpelių skaičių.


Nustatykite kortelių išvaizdą pranešimų sąraše
Naudodamiesi nustatymais, bloko dizainą galite padaryti individualų. Nustatykite kortelių skaičių eilėje, nurodykite paskelbimo datą arba žymas, puslapyje matomų žinučių skaičių, filtruokite pagal datą.

Tvarkaraščio planavimas ir paskelbimas
Paruoškite naujienas iš anksto. Nustatykite publikavimo datą į priekį, ir įrašas svetainėje pasirodys tinkamu laiku. O įvykių sąraše galite sukonfigūruoti automatinį pasenusių įrašų dingimą.

SEO ir socialiniai tinklai
Kiekvienam įrašui automatiškai sukuriamas unikalus puslapis, kuris indeksuojamas paieškos sistemose. Galite pridėti puslapio pavadinimą ir SEO aprašą, o taip iliustraciją, kuri matoma paskelbus įrašą socialiniuose tinkluose.

RSS ir AMP (Accelerated Mobile Pages)
Tai yra puslapiai, kurie iškart atidaromi mobiliuosiuose įrenginiuose, kai naršoma iš paieškos variklių. Informacijos santraukoms automatiškai sugeneruojamas RSS tiekimas. RSS nuorodą galima nukopijuoti srauto nustatymuose.

Kaip pradėti naudoti srautus?
Atidarykite blokų biblioteką ir pridėkite bet kurį bloką iš Naujienų ir srautų kategorijos į puslapį. Bloko „Turinys“ skirtuko lape eikite į „Srauto valdymas“.

Išbandykite ir likite nustebinti!
Tilda - tai unikalus produktas web dizaino ir programavimo sankirtoje, padaręs proveržį interneto svetainių kūrimo industrijoje ir parodęs, kokia iš tiesų turi būti tinklalapių kūrimo platforma
Užsiregistruokite ir gaukite 2 savaičių nemokamą VIP paskyrą su pilnu funkcionalu, išbandykite platformą ir gaukite nemokami dar 2 arba 4 savaites!
Made on
Tilda