Blogas. Onlain.lt
Interneto puslapių kūrimas

Kaip veikia platforma Tilda

TVS Tilda

Platforma Tilda garsėja tuo, jog ji vienodai puikiai pritaikyta tiek pradedančiam svetainių kūrėjui, tiek profesionaliems kūrėjams bei dizaineriams - abiem atvejais ji yra patogi, suprantama, o pradedančiąjam išplėstinės funkcijos visiškai netrukdo ir neblaško dėmesio - jums prieš akis tik pagrindiniai dalykai, kurių pagalba galite nesunkiai susikurti savo pirmąją svetainę ir ją publikuoti.
Jūs vienodai sekmingai galite pasinaudoti tiek dizainerių sukurtais moduliniais blokais, juos koreguodami ir eiliuodami savo nuožiūra vieno mygtuko paspaudimu, tiek susikurti viską nuo nulio, nusipiešdami kiekvieną elementą atskirai ir net animuodami jį, tiek kombinuodami pirmus su antrais. Dėl patogumo ir plačių galimybių, kurių spektras vis plečiasi, nemaža dalis pabandžiusiųjų susikurti sau svetainę atrado naują hobį, o kai kurie net gi tapo profesionaliais svetainių kūrėjais.

Tačiau prieš imantis kūrybos reikia suprasti patį platformos veikimo principą, susipažįstant su sąsajos funkcijomis. Su bazinėmis gairėmis galite susipažinti čia. Smagių patirčių!
Made on
Tilda