Blogas. Onlain.lt
Interneto puslapių kūrimas Web dizainas

Platformos Tilda žvaigždė - ZERO Block

„Zero Block“ yra profesionalus vizualinis redaktorius, leidžiantis įgyvendinti bet kurią idėją, sukuriant unikalų responsive (prisitaikančio dizaino) projektą. Visos funkcijos atitinka populiarių grafinių programų funkcijas, tačiau dabar šis instrumentas veikia tiesiog čia pat - jūsų svetainių kūrimo platformos paskyroje.

Kodėl tai yra puiku ir kaip naudoti naująjį įrankį?
„Tilda“ modulins konstruktorius leidžia sukurti modernią, funkcionalią ir estetišką svetainę iš pasirinktų dizainerių sukurtų modulių - blokų. Tačiau yra situacijų, kai kyla mintis, kurios neįmanoma įgyvendinti naudojant standartinius įrankius, įmontuotus į konstruktorių. „Zero Block“ leidžia lengvai suprojektuoti absoliučiai unikalų, vienetinį bloką ir net gi jį animuoti.

Tai yra WOW!
Redaktoriuje „Zero Block“ galite piešti bet ką ir nedelsdami paskelbti rezultatą, nedalyvaujant nei maketuotojui, nei programuotojui. Bet kokie elementai, laisvas išdėstymas - jokių apribojimų. Tarsi pieštum ant popieriaus ar drobės, tik darai tai internete ir labai greitai. Redaktorius tapo esamos sąsajos nepakeičiama dalimi.
„Tildos“ šerdis yra modulinė sistema: svetainė surenkama iš blokų šablonų, kuriuos suprojektavo dizaineriai. Redaktorius leidžia jums sukurti savo nuosavus unikalius blokus ir sujungti juos su šabloniniais blokais, arba nupiešti svetaines apskritai nuo nulio. Bet kokiu atveju visada išlaikomas žymiai aukštesnis gamybos tempas.

Kam skirtas šis įrankis?
Tai yra įrankis dizaineriams. Techniškai redaktorių lengva perprasti. Kadangi dizainas bus kuriamas nuo nulio, reikės profesionalių žinių. Specialistai, dirbantys su grafikos redaktoriais, bus susipažinę su standartiniais sparčiasiais klavišais ir pagrindinėmis darbo su objektais metodikomis.Kaip tai veikia?
Sukurkite puslapį „Tildoje“. Pridėkite „Nulinį bloką". Sukurkite dizainą. Pritaikykite mobiliems įrenginiams. Svetainė paruošta.

Su kokiais elementais galima dirbti "Zero" bloke?
Redaktoriuje galite pridėti ir redaguoti tekstą, paveikslėlius, įskaitant fono paveikslėlius, paprastas figūras (stačiakampis, apskritimas, linija), mygtukus. Sluoksniai yra palaikomi, todėl objektus galima sukombinuoti vieną ant kito.
Galite parinkti tipografiją (šrifto dydį, tipą, sodrumą, tarpus tarp eilučių ir raidžių), spalvą, elementų skaidrumą, pridėti šešėlių ir brūkšnių, sukurti mygtukų ir kitų elementų animacijos efektą.
Redaktoriaus viduje yra standartinis 12 stulpelių ir 2 darbo vietų interneto tinklelis: tinklelio viduje ir naršyklės naršyklės lange. Visus elementus galima pritvirtinti arba prie tinklo talpyklos, arba prie lango.

Prisitaikymas ir reaguojantis dizainas
„Zero Block“ leidžia pritaikyti visų tipų ekranų dizainą taip, kad svetainė būtų gerai rodoma tiek 27 colių monitoriuje, tiek „iPhone 5.“. Redaktorius taip pat turi funkciją sukurti „reaguojantį“ dizainą, kai parametrai yra nustatomi santykiniais vienetais (procentais), o dizainas pritaikomas skirtingiems ekranams.


Išbandykite!
Made on
Tilda