Blogas. Onlain.lt
Interneto puslapių kūrimas Interneto parduotuvės Web dizainas

Formos Tildoje

Tildoje galima lanksčiai nustatinėti duomenų rinkimo formas. Yra nemažai laukelių, kuriuos galima tarpusavyje įvairiai kombinuoti ir nepergyventi, kad neišeis gražus vizualinis rezultatas. Taigi, 8 neakivaizdūs laukeliai, kurių galėjote nepastebėti.1. Data. Pridėkite laukelį, ir vartotojas galės išsirinkti datą iš kalendoriaus. Jam nereikės palikti puslapio, kad patikrintų savaitės dienas ar mėnesius. Laukelis tiks, jei jūs parduodate bilietus, į renginį, ar siūlote pasirinkti pristatymo datą, ir panašiai.

2. Telefono numeris su nustatytu įvesties parametru. Kad žmogus, įvesdamas telefoną, nesuklystų, nustatykite numerio įvesties parametrus laukelio nustatymuose. Dabar jis galės matyti šalies kodą ir reikiamą numerių skaičių, o jūs gausite duomenis vienodu formatu.

3. Failas. Žmogus gali į formą įkelti failą, kurį jūs gausite į Dropbox ar Google Drive. Tai gali būti darbo pasiūlymas ar techninės užduoties aprašas. Nepamirškite nustatymuose pajungti failus priimantį servisą.

4. Klausimas su atsakymų variantais paveikslėliuose. Laukas labiau vaizdžiai atspindės pasirinkimo variantus. Jį patogu naudoti pažingsninėse formose, pvz. blokuose BF919 ar BF920. Tokiu būdu jūs galite pasiūlyti pirkėjui išsirinkti vieną iš keturių individualaus užsakymo įpakavimo variantų.

5. Tarpas. Tam, kad vizualiai atskirtume laukelių grupes, jeigu tokios yra, reikiamose vietose nustatykite atstumus tarp jų. Galima naudoti, jeigu laukelių planuojama daugiau kaip 5-7.

6. Dalinimas pažingsniui. Pridėkite jį, jei norite sumažinti klausimų kiekį - laukelis padalins jį į korteles. Taip pat pritaikoma kvizams, kartu su bloku BF919.

7. Tekstinis komentaras. Pridėkite prie laukelio komentarą arba derinkite su tarpu.

8. Paslėptas laukelis. Jeigu tinklapyje turite keletą formų, naudokite sisteminį pavadinimą - naudotojas jo nematys, bet jūs suprasite, iš kurios būtent formos atėjo duomenys į CRM.Kurkite gražias ir funkcionalias formas savo interneto svetainėje - tokias, kurias norėtųsi užpildyti!

Daugiau informacijos: Formos, telefono numerio Įvesties parametrai
Made on
Tilda