Blogas. Onlain.lt
Interneto puslapių kūrimas Web dizainas

Nemokami interneto svetainių šablonai

Pasakyti, kad interneto projektų kūrimo platforma "Tilda" turi gausią nemokamų svetainų šablonų biblioteką - tai nepasakyti nieko. Pats žodis "šablonas" skamba kiek šabloniškai, tačiau tai - ne Tildos situacija!

Kuo ypatinga Tilda?

Čia jūs galite nesunkiai susikurti svetainę, pasinaudodami patikusiu, dizainerių suprojektuotu šablonu. Šablonai jūsų patogumui sukurti net gi pagal populiarias tematikas (sporto studja, konsultacijos, kursų pardavimas ir pan.), tačiau patį šabloną jūs galite pakeisti pagal savo poreikius neatpažįstamai. Šablonai pasižymi interneto svetainės informacijos eiliškumo logika, harmoningu koloritu bei lakonišku dizainu, neužgožiančiu jūsų fantazijos, todėl net jeigu jums niekada neteko susidurti su svetainių kūrimu, jie padės nesunkiai susigaudyti svetainės struktūroje ir suprasti, kokiais elementais norėtųsi dar papildyti puslapį.


Antra šablonų kategorija - tai blokai.
Įprastai interneto svetainę sudaro viršelis, žemiau - projekto aprašymas, paslaugos, iliustracijos, atsiliepimai, kontaktai. Tildoje šie projekto "aukštai" vadinami blokais.
Tai dizainerių sukurti tinklapio teminiai elementai. Akcentuota tipografija ir kompozicija, todėl jums nereikia galvoti, kaip ką įkomponuoti. Blokų biblioteką galima rasti projekto kairėje pusėje, šiuo metu joje - virš 500 blokų, ir jų kiekis bei funkcionalas pastoviai auga.

image
Pasirinkę blokus, užpildykite juos savo tekstu ir iliustracijomis. Turinys redaguojamas pagal principą „spustelėti - pakeisti - publikuoti“ arba „Turinio“ skirtuko lape.Kiekvienas blokas turi savo nustatymų rinkinį, kurio dėka galite sukurti visiškai originalią svetainę, nepanašią į kitas. Pvz., viršelyje galite pakeisti filtro spalvą, įdėti video arba animuoti antraštes. Tokiu būdu galite pasirinkti kokius tik norite nustatymus tiek kiekviename bloke atskirai, tiek bendrus dizaino nustatymui visai svetainei iškarto. Blokus galima kopijuoti, keisti vietomis, perkelti į bet kurį projekto puslapį, pasinadojant dešine bloko nustatymų panele.
Šablonus galima pakeisti radikaliai, o taip pat susikurti savus, jeigu projekte numatoma keletas panašių puslapių, - tam kad jų nereikėtų kurti nuo nulio.

Pagrindiniai blokų šablonai:
Viršeliai, tekstai, iliustacijos, galerijos, meniu navigacija, objektas ir nuoroda, forma ir mygtukai, privalumai (fotografijų, teksto ir piktogramų deriniai, išsamiai apibūdinantys prekes ar paslaugas), etapai (timelines), tarifų/paslaugų kortelės, komanda, atsiliepimai, video, skirtukai, el. parduotuvės, bei "Kitos" parinktys, kur rasite visa kita, ko gali prireikti: tai HTML kodo integracija, inkaro nuorodos, slinkties ar puslapio įkėlimo indikatoriai, įvairūs efektai ir papildomos funkcijos, tokios kaip čatas, skambutis, mygtukas "aukštyn" ir kt.

Dirbant su Tilda lydi žinojimas, kad platformos kūrėjai tikrai pagalvojo apie viską.

Made on
Tilda