Blogas. Onlain.lt
Web dizainas Interneto puslapių kūrimas

Nauja kategorija Tildoje - Zero šablonai

Naujiena, kuri pradžiugins Tildos profesionalus
Kurkite įspūdingas interneto svetaines naujų, pilnai redaguojamų Z šablonų pagalba!

Z - tai nauja šablonų kategorija, sukurta „Zero Block“ Z kategorijoje. Tai eksperimentiniai šablonai „Zero Block“ su sudėtingu išdėstymu, nestandartine tipografija, pažingsninėmis animacijomis. Šablonai skirti pažengusiems „Tilda“ vartotojams ir profesionalams.

Peržiūrėkite demonstracines šablonų versijas čia.

Z Šablonai neriboja jūsų kūrybiškumo, atvirkščiai - jį atveria! Jūs galite pritaikyti konkretų dizainą, arba pasirinkti tik tinkamus blokus ir ištrinti nereikalingus. Pritaikykite šablono dizainą savo nukreipimo puslapiui, kelių puslapių svetainei ar internetinei parduotuvei pagal savo poreikius.
Taip pat šablonuose galite rasti bloką, kuris idealiai tinka vienam iš dabartinės svetainės skyrių.

Pridėkite naują puslapį su šablonu, nukopijuokite bloką ir redaguokite jį pagal savo dizainą. Nauja šablonų kategorija pasiekiama jūsų paskyroje, ją rasite pridėdami naują puslapį, tarp kitų šablonų, kategorijoje "Z". Įtraukę šabloną į savo puslapį, nepamirškite įdiegti šriftus.

P.s.: Tilda žada po du naujus Z šablonus kiekvieną mėnesį!

Kam buvo sukurti naujosios Z kategorijos šablonai, iš kokių blokų jie susideda ir kaip su jais dirbti - nemokamame internetiniame seminare pasakoja „Tilda school“ mokyklos dizaineris ir kuratorius Maxim Shirko, Ukraina (rusų k).


Made on
Tilda